DMCA

Ozetkolik.net üzerinde bulunan tüm video içeriği sunucularımızda barındırılmaz veya bizim tarafımızdan oluşturulmuş veya yüklenmiştir. Youtube.com, DailyMotion.com, OK.ru, Rutube.com vb. Gibi büyük video portallarından videolar bulan bir arama motoru görevi görür.

Ozetkolik.net harici web sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. İçeriğin bir kısmının haklarınızı ihlal ettiğini fark ederseniz, bu içeriğin içerikten sorumlu olan ana bilgisayarda kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Bu, içeriğin sitemizden ve içeriği dizine eklemiş olabilecek diğer arama motorlarından kaldırılmasını sağlayacaktır. Ozetkolik.netgörünen telif hakkıyla korunan materyal hakkında endişeleriniz varsa, videoyu barındıran web sitesine başvurmanızı ve oradan kaldırmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali iddiasıyla ilgili açık bildirimlere yanıt vermek politikamızdır. Bu sayfa, bu bildirimleri göndermek için gereken bilgileri ana hatlarıyla belirtir ve en hızlı yanıt için çevrimiçi gönderime izin verir.

Önemli İçeriği Kaldırma Talepleri

Ozetkolik.net, bir arama motoru olarak, harici web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Lütfen A / V kaldırma isteği göndermeden önce söz konusu medyanın gerçekte playki.com’da barındırıldığından ve üçüncü bir tarafça barındırılmadığından emin olun. Her video nesnesinin altında görüntülenen ana bilgisayar tanımlayıcısını arayarak bir videonun barındırıldığı konumu kontrol edebilirsiniz. Her ana bilgisayar tanımlayıcısı, videonun dizine eklendiği orijinal konuma bir bağlantı içerir.

Video Kaynakları : Playewire.com, Youtube.com, Daylimotion.com, Vk.com, Ooyala.com

Resim Kaynaklar : Gettyimages.com Goal.com Premierleague.com LigaBBVA.com Bundesliga.com Daylimail.com ESPNFC.com UEFA.com

Video, en sonfutbol önemli anları tarafından sunulmuyorsa, haklarınızı korumanın en etkili yolu, içerikten sorumlu olan ana bilgisayardan kaldırılmasını istemektir. Bu da, içeriği en son futbol maçlarından ve içeriği dizine eklemiş olabilecek diğer arama motorlarından kaldıracaktır.

ozetkolik.net tarafından barındırılan içerik

En son futbolda öne çıkan özellikler tarafından barındırılan A / V içeriği için lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun; Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasına uygun olarak sizinle yakın çalışmak için çaba göstereceğiz.

E-posta: [email protected]

(Toplam 101 maç özeti görüntüleme, Bugün 1 izleme )